Translated

 

Pasando a traves de la Nebula Orion de Esfinge Stargate a continuación, Aqui ofrecemos la oportunidad de sentir la misma emoción que el sintió decifrando el criptograma zodiacal y descubriendo el antiguo enigma de la Esfinge. Información y alusiones son dados mas abajo para ayudarle en esta aventura. Además, proveémos un compendio de información esencial para esta tarea en los libros Génesis de los Cosmos y Tierra bajo Fuego (Earth Under Fire). Teraz eksponuje najbardziej wewnętrzne tajemnice technologii rozwijanych w tajnych programów lotniczych

Ponad 20.000 sprzedanych egzemplarzy od lipca 2008!

Teraz w jej piątej drukowania.
Dostępne również w języku niemieckim

Korzystanie subkwantowych kinetykę – nauka za antygrawitacyjnym technologii- -Laviolette Opinie liczne pola napędu urządzeń i technologii, które mają ciąg do zasilania współczynników tysiące razy większych niż w przypadku silnika odrzutowego i których skutki nie wyjaśnić konwencjonalnymi fizyki i teorii względności. Potem prezentuje kontrowersyjny materiał dowodowy na temat NASA cover-up w przyjmowaniu tych zaawansowanych technologii. On również szczegóły trwającego rosyjskich badań, aby powielić John Searl na samobieżny Lewitujący płytę i pokazuje w jaki sposób wyniki wagi eksperymentu wiązki Podkletnov mogłyby być wykorzystywane do produkcji międzygwiezdnego kosmicznych.

Tajemnice napędem antygrawitacyjnym ceny:
Tesla, UFO i niejawne Technologia kosmiczna

Paul A. Laviolette

Niedźwiedź & Co, Rochester, VT. Obecnie dostępne.
książki: 512 stron, ISBN 978-1-59143-078-0, 24,00 dolarów USD
Aby zamówić

kliknij tutaj.

Kompletne badanie rozwoju i zwalczania antygrawitacji i pole technologii napędowych

  • ukazuje funkcjonowanie zaawansowanych technologii, które mają ciąg do zasilania współczynników tysiące razy większych od silnika odrzutowego w stanie kontrolować grawitację.
  • opowiada historię w jaki sposób badania kontrola wagi raz pierwszy opracowane i jak dziesiątki największych firm lotniczych w latach 50-tych brali udział w dużych wysiłków w dziedzinie badań, które ostatecznie stały się tajne.
  • przedstawia nowe spojrzenie na bardzo tajnej B-2 systemu electrogravitic napędowego pola.
  • ujawnia istnienie projektu Skyvault i wysoko klasyfikowany program Rocketdyne który rozwinął rzemiosło zdolny Lofting na niewidzialnych promieni energii mikrofalowej.
  • Pokazuje, jak urządzenia obecnie w fazie rozwoju militarnego może zrewolucjonizować podróży lotniczych i produkcji energii.
  • Pokazuje, jak NASA uczestniczy w ukrywania zablokować przyjęcie zaawansowanych technologii w rozwoju militarnego.
  • Wyjaśnia fizyki za electrogravitic technologii napędowych polowych.
  • Pokazuje dowody Marynarki zatuszować zaangażowania Townsend Browna w bardzo tajnym eksperymencie Filadelfia.

Streszczenie książki dyskusji nad projektami Skyvault
opublikowane przez AlienScientist.com
You-tube wiadomości z 2000 wywiadzie dr Laviolette ds. Disclosure Project, w którym dyski technologii napędu pola opracowywany przez wojsko, w tym B2 układu napędowego oraz wysiłków rządu, aby utrzymać tych tajnych technologii.

Ujawnienie Projekt Część I: Electrogravitics, subkwantowych kinetyka, TT Brown, Project Skyvault technologia, Electrogravitics Systems raport

Ujawnienie Projekt Część II: Electrogravitics Systems raport (cd.) Klasyfikacja technologii, zamkniętych poglądach stronniczość w nauce, zahamowanie nowych technologii, więcej na B-2 i subkwantowych kinetyki

Diclosure Projekt Część III: niewidzialność UFO, American Physical Society sprzeciw lobby, nielegalne działania Urzędu Patentowego i potrzebne reformy

Pobierz recenzję książki Toma Valone wychwalał Tajemnice napędem antygrawitacyjnym
Uznanie dla Tajemnice napędem antygrawitacyjnymJedną z najśmielszych i najbardziej ekscytujących książek dotyczących kontroli grawitacji być przedstawione w naszych czasach. Fantastyczna przyszłość czeka, tuż za rogiem, którzy sukces w kontrolowaniu wagi. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok. Dowiedz się, jak można to zrobić i jak to zostało zrobione, z wybitnych naukowców, Paul Laviolette, pierwszy do inżynierii wstecznej B-2 jest ściśle tajne napęd.

Eugene Podkletnov, Ph.D., profesor chemii, Tampere, Finlandia

Paweł Laviolette jest jednym z najciekawszych i najbardziej nowatorskich myślicieli pomiarowych granice i horyzonty współczesnej fizyki. W tej książce zajmuje wyzwanie, które wielu z nas myśli o ale nie mógł udokumentować: możliwość systemów napędowych, że praktycznie przeciwstawić się grawitacji.Jego odkrycia zasługują na szczere zbadanie go, debat i dyskusji.

Ervin Laszlo, Ph.D., założyciel Klubu Budapeszcie, autor Nauki i akashy Pole
Kudos do dr Pawła Laviolette na wydostanie się do wiadomości publicznej ważnej nowej nauki napędu elektro-magneto-grawitacyjnej r. Przez ponad 50 lat, ludzkość nadal używać oleju, gazu, węgla i innych ziem niszczenia pierwotnych paliw po oceanie nieskończonej energii roi się wokół nas. Nadszedł czas, że prawda jest znana!

Steven M. Greer MD, dyrektor TheOrionProject.org
Paula Laviolette śledztwa w to najbardziej tajemnicza z przedmiotów we wszystkich części prawdopodobieństwa losu człowieka naukowych i technicznych są jednocześnie fascynująca i przewidujący.

Nick Cook, autor The Hunt For Zero Point

Pawła Laviolette po raz kolejny odkryła zaawansowaną wiedzę, która może zmienić nasze życie. To jest punkt orientacyjny książka do czytania i omówione przez kogokolwiek zainteresowanego o ludzkości opcji dla najbliższej przyszłości.

Jeane Manning, autor nadchodzącej rewolucji energetycznej: W poszukiwaniu darmowej energii
Recenzje: Amazon.com: ! SUPERB (5 gwiazdek) To jest to! Jeśli kupisz tylko jedną książkę na temat antygrawitacji / electrogravity, tym lepiej będzie jedna! Byłem fanem na Townsend Brown od początku lat osiemdziesiątych. Ta książka pokazała mi rzeczy nie znałem! Letters, szkice i cała shabang. tajemnice są ujawnione. Z tej książki możesz zrobić własne eksperymenty. To nawet ma informacji na temat “podnoszący” Obecnie stawiamy szał na całym świecie.Paul-gdy będzie istniała część-2? Zdobądź tę książkę!

T. LONG “Da Blogger”

Rzeczywistych danych O napędem antygrawitacyjnym, a paranoi Rządu należy udowodnienie to działa (5 gwiazdek)
Nie jestem dużo do teorii spiskowych, ale… jest tylko sposobem najwięcej informacji tutaj do kinetyki subkwantowych i electrogravitic systemów napędowych, które działają do ważnie dyskontowane. To jest dość jednoznaczne, że grawitacja posiada polaryzację, a nasz obecny paradygmat fizyki jest niewystarczający dla wyjaśnienia osiągniętych wyników.Eksperymenty Tesla, Brown, Searl i innych pokazują również, że generatory mogą być skonstruowane w taki sposób produkować energię znacznie przekraczające energii potrzebnej do ich obsługi.

Eksperymenty te sięgają 60+ lat, ale kiedy poszli “czarny” w US Military kontroli, żadne dalsze informacje nie były dostępne, to jest aż bombowiec B-2 został odsłonięty. Wydaje się, że rząd USA obejmuje kinetykę subkwantowych, ale trzyma to w tajemnicy, choć byłoby to rozwiązać nasze problemy energetyczne, zanieczyszczenie i globalne ocieplenie.

Książka zagłębia się w “rzeczywistym” napędu B-2, która odpowiada idealnie ze znanym badań i eksperymentów na electrogravitic napędu. W pewnym momencie, Boeing, po zakończeniu ogłoszenie pracy napędu dla rządu, uważa, że byłoby z korzyścią dla fantastycznego do użytku w lotnictwie komercyjnym.Są one stosowane do odtajnienia, ale oczywiście, zostały odrzucone.

Autor nawet nie próbował przedstawić dane NASA na napędzie wahadłowym, ale NASA wydaje się być niczym więcej niż organizacji lalkowego dla wojskowego PR dla publiczności, ponieważ wojsko ma już swoją ukrytą program kosmiczny w miejscu.

Jest to doskonała książka, ale chyba zrozumieć fizykę college’u i wyższej matematyki, to będzie bardzo trudne do naśladowania.

Elliot Malach “Nieznany Surfer”

Inne recenzje: Amazon.com klientów kliknij tutaj
Aktualizacja dla tej książki:

Komentarz na temat pp 373-374, gdzie nacisk do stosunku mocy szacowane na ster Lafforgue: wraz z nazwą

Najprawdopodobniej Ster Lafforgue traci swój ciąg, kiedy tylko stanie w pełni naładowany w związku z przeciwnej wektorem ciągu opracowanej przez jego polaryzacji dielektryka. Stąd, jak elektrokinetycznego urządzenia Browna, może to muszą być wielokrotnie ładowana i rozładowywana do stworzenia stałego efektu oporową. Jednym sposobem na to byłoby wykorzystanie pulsacyjnego DC. Jednak AC może być również używany. Oba te asymetrycznych kondensatorów zachowa jednokierunkowy ciąg w kierunku większej elektrody nawet gdy zasilane z AC. W przeciwieństwie do electrogravitic ciągu, który jest skierowany w kierunku elektrody dodatniej, to niesymetryczne siły opracowane w asymetrycznym kondensatora są opłaty niezależne.

Więc można to wykorzystać i połączyć asymetryczne kondensator równolegle do cewki w celu utworzenia obwodu zbiornika. Pozwala to kondensator-coil obwód w rezonans i na przemian polaryzację ładunku na płytkach przy zbiorniku naturalnej częstotliwości rezonansowej. Pozwoliłoby to zaoszczędzić energię do systemu. Tempo utraty energii z takiego obwodu zbiornika będzie zależeć na torze w Q-Factor. Jeśli na przykład obwód miał Q = 100, to straci 1 procent swojej energii z każdego cyklu oscylacji. Tak więc w porównaniu do sytuacji wielokrotnie ładowania i rozładowania kondensatora asymetrycznej z DC, gdy pracuje w trybie AC jak obwodzie zbiornika jego zużycie energii może być zredukowane o czynnik 100. W AC tryb ładowania tam nie będzie już dodana Składka electrogravitic ciągu, ale korzyści z oszczędzania energii znacznie przewyższają tę wadę.Rozważmy przypadek 30 Lafforgue sterów dostarczających 20 ton życie. Jeśli te silniki mają mieć łączną pojemność około 30 mikrofaradów i miały być pokrywane z 100 DC kilowoltów raz na sekundę, to oni wyciągnąć 300 kilowatów energii. To rozpowszechniłoby ciągu do zasilania stosunku około 670 niutonów na kilowat lub 45 razy, że z silnika odrzutowego (jak oszacowano w trzeciej edycji Sekrety napędem antygrawitacyjnym). Z drugiej strony, jeśli skonfigurowany jako obwodzie zbiornika i skłonić do oscylować dźwięcznie, jego pobór prądu spada do 3 kilowatów i dążąc do zasilania stosunek będzie teraz wzrośnie do 67.000 niutonach za kilowatogodzinę lub 4500 razy, że z silnika odrzutowego.Przy obliczaniu współczynnika wydajności silnika Lafforgue: Biorąc pod uwagę przykład omówione na s.. 374, jeśli silnik jest kondensatory Lafforgue były ładować raz na sekundę, a nie do zasilania ze stałym potencjale DC, silnik wymaga 40 kilowatów energii do jego funkcjonowania. Stąd jego moc przekracza jego zasilanie przez współczynnik 125. Jednakże, jeśli działa w trybie AC jak obwodzie zbiornika z Q = 100, jego pobór prądu spada do 400 watów powodującej współczynnika overunity wykonywania 12,500.

 

Ciekawe dyskusje na tematy napędowych pola pokryte w książce:
https://sites.google.com/site/peaceandconflictresolution/readinglist-peaceandconflictresolution.o/alternative-energy

Inne książki autorstwa Pawła Laviolette ceny:

Dekodowanie wiadomości z pulsarów: Inteligentny Komunikat Galaxy

Genesis z Kosmosu: Starożytna Nauka Continuous Creation

Subkwantowych Kinetyka: systemowego podejścia do fizyki i kosmologii

Ziemia Under Fire: Survival of ludzkości epoki lodowcowej

Published (Last edited): 23-11-2012 , source: https://www.etheric.com/LaVioletteBooks/Book-Secrets.html   

 

Θα έρθει η στιγμή που ο μηχανιστικός και ατομικός τρόπος σκέψης θα σβήσει από τους νόες όλων των σοφών ανθρώπων και η δυναμική και η χημεία θα φανερωθούν στη θέση τους πίσω από όλα τα φαινόμενα. Όταν αυτό θα συμβεί, η θεϊκότητα της ζωντανής Φύσης θα αποκαλυφθεί ξεκάθαρα στα μάτια μας.
Johann von Goethe, 1812

©1998 photo created by P. LaViolette
©1998 photo created by P. LaViolette

Κατα το τέλος της τελευταίας περιόδου της εποχής των παγετώνων, οι αρχαίοι μας πρόγονοι έζησαν μια από τις πιο θανατηφόρες καταστροφές στη διάρκεια της ανθρώπινης ιστορίας. Οι σοφοί εκείνων των χρόνων θεώρησαν τότε αναγκαίο να «κατασκευάσουν» ένα μήνυμα που θα άντεχε στον χρόνο και το οποίο θα γινόταν κατανοητό από τους απογόνους τους. Υιοθετώντας εκλεπτυσμένες κρυπτογραφικές τεχνικές, παρόμοιες με εκείνες των σύγχρονων αστρονόμων στον σχεδιασμό της εξωγήινης επικοινωνίας, δημιούργησαν ένα μήνυμα χρονοκάψουλας που περιέγραφε την ασύλληπτη ουράνια αιτία αυτής της τραγικής καταστροφής, η οποία μας προειδοποιεί ότι θα μπορούσε να επαναληφθεί σε μακροχρόνια διαστήματα και να φθάσει στο κατώφλι της γης, χωρίς ουσιαστικά καμία απολύτως προειδοποίηση.

Αυτό το αρχαίο κρυπτογράφημα αποτυπώνεται σήμερα στον ουράνιο θόλο με τη μορφή των 12 ζωδιακών αστερισμών (Ελληνική, Αιγυπτιακή/ Βαβυλωνιακή εκδοχή), ενώ το ενημερωτικό του περιεχόμενο έχει περάσει προφορικά στη γνώση της Αστρολογίας. Υπάρχει επίσης ένα είδος «εσωτερικών κλειδιών» που βοηθούν στην αποκάλυψη του μηνύματός του: η Σφίγγα και το Ταρό.

Δεν πρόκειται, βεβαίως, για επιστημονική φαντασία. Η σημαντική αρχαιολογική ανακάλυψη αυτού του αρχαίου κρυπτογραφήματος έγινε αρχικά απο τα μέσα και ως τα τέλη της δεκαετίας του ’70 στο Πανεπιστήμιο του Πόρτλαντ Στέιτ από τον διακεκριμένο επιστήμονα και αστρονόμο συστημάτων Δρ Paul A. La Violette.

Διαβαίνοντας την Αστρική Πύλη της Σφίγγας του Νεφελώματος του Ωρίωνα θα έχετε την ευκαιρία να βιώσετε την ίδια συγκίνηση που κι εκείνος ένιωσε αποκρυπτογραφώντας το ζωδιακό κρυπτογράφημα και να επιλύσετε το Αίνιγμα της Σφίγγας. Για την συναρπαστική αυτή περιπέτεια δίδονται αρκετές χρήσιμες πληροφορίες.
Επίσης μπορεί να βρει κανείς μια επιτομή ουσιαστικών πληροφοριών για την εργασία στα βιβλία και στα βίντεο του Δρ Paul LaViolette, Η Γένεση του Κόσμου και Γη Πυρόβλητος.

Comments are closed.